Chrząszczyce

NOWE ZASADY OBSŁUGI KLIENTÓW W URZĘDZIE MIEJSKIM W PRÓSZKOWIE

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Prószków,

w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów i pracowników Urzędu Miejskiego w Prószkowie oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, informujemy, iż od dnia 20 stycznia 2022r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Prószkowie wprowadza się ograniczenie kontaktów osobistych, a budynek Urzędu zostanie zamknięty dla osób z zewnątrz.

Załatwianie spraw odbywać się będzie:

  • drogą telefoniczną 774013700,
  • mailową ug@proszkow.pl,
  • za pośrednictwem platformy EPUAP,
  • dodatkowo dokumenty można składać w skrzynce umieszczonej przy wejściu do urzędu.

Osobiście w siedzibie Urzędu (w wyznaczonym do tego punkcie na parterze budynku) będą załatwiane tylko sprawy pilne i niecierpiące zwłoki, wyłącznie po uprzednim ustaleniu terminu spotkania drogą telefoniczną z pracownikiem właściwym merytorycznie. W przypadkach tych osoby udające się do Urzędu, celem przywołania pracownika, proszone są o skorzystanie z dzwonka zamontowanego przy wejściu głównym do urzędu. Ponadto wszelką korespondencję kierowaną do Urzędu Miejskiego w Prószkowie/MOPS będzie można pozostawić w przeznaczonej na ten cel skrzynce  korespondencyjnej zamontowanej na budynku Urzędu. Jej stan będzie na bieżąco monitorowany przez wyznaczonych pracowników.

Wszelkie opłaty proszę uiszczać w pierwszej kolejności za pomocą bankowości internetowej. Numery kont bankowych dostępne są na stronie:

 https://bip.proszkow.pl/157/dane-podstawowe-urzedu-miejskiego-w-proszkowie.html

Osoby, które nie mają takiej możliwości, będą mogły dokonać opłaty w kasie na parterze budynku.

Dane kontaktowe do pracowników dostępne są na stronie:
https://bip.proszkow.pl/162/numery-telefonow-oraz-adresy-e-mail.html

Kontakt w sprawie zgonów (USC) pod numerami:

  • 77 40 13 713,
  • 77 40 13 745.

O szczegółach i zmianach sytuacji będziemy informować na bieżąco za pomocą strony internetowej www.proszkow.pl, mediów społecznościowych oraz w gablotach informacyjnych i na drzwiach Urzędu Miejskiego w Prószkowie.

Jednocześnie pragnę podkreślić, że ograniczenie dostępu dla Klientów nie oznacza opuszczenia stanowisk pracy przez pracowników Urzędu Miejskiego w Prószkowie.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość i odpowiedzialne podejście do sytuacji. Zapewniamy, że wszelkie działania podejmujemy w  trosce o Państwa i nasze bezpieczeństwo i zdrowie.

 

Wyszukaj w serwisie