Staw Nowokuźnicki

Komunikat Burmistrza Prószkowa w sprawie funkcjonowania Urzędu

komunikat.jpeg

Komunikat Burmistrza Prószkowa w sprawie funkcjonowania Urzędu

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Prószków,

w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo klientów i pracowników Urzędu Miejskiego w Prószkowie oraz Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, informuję, iż od poniedziałku 16 marca 2020r. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Prószkowie wprowadza się ograniczenie kontaktów osobistych,
a budynek Urzędu zostanie zamknięty dla osób z zewnątrz.

Załatwianie spraw odbywać się będzie drogą telefoniczną 774013700, mailową ug@proszkow.pl lub za pośrednictwem platformy EPUAP.

Osobiście w siedzibie Urzędu (w wyznaczonym do tego punkcie na parterze budynku) będą załatwiane tylko sprawy pilne i niecierpiące zwłoki, wyłącznie po uprzednim ustaleniu terminu spotkania drogą telefoniczną z pracownikiem właściwym merytorycznie. W przypadkach tych osoby udające się do Urzędu, celem przywołania pracownika, proszone są o skorzystanie z dzwonka zamontowanego
przy wejściu głównym do Urzędu. Ponadto wszelką korespondencję kierowaną do Urzędu Miejskiego
w Prószkowie/MOPS będzie można pozostawić w przeznaczonej na ten cel skrzynce  korespondencyjnej zamontowanej na budynku Urzędu. Jej stan będzie na bieżąco monitorowany przez wyznaczonych pracowników.

Wszelkie opłaty proszę uiszczać w pierwszej kolejności za pomocą bankowości internetowej. Numery kont bankowych dostępne są na stronie: https://bip.proszkow.pl/157/dane-podstawowe-urzedu-miejskiego-w-proszkowie.html . Osoby, które nie mają takiej możliwości, będą mogły dokonać opłaty w kasie na parterze budynku.

Dane kontaktowe do pracowników dostępne są na stronie: https://bip.proszkow.pl/162/numery-telefonow-oraz-adresy-e-mail.html .
Kontakt w sprawie zgonów (USC) pod numerem: 774013713; 774013745.

O szczegółach i zmianach sytuacji będziemy informować na bieżąco za pomocą strony internetowej www.proszkow.pl, mediów społecznościowych oraz w gablotach informacyjnych i na drzwiach Urzędu Miejskiego w Prószkowie.

Jednocześnie pragnę podkreślić, że ograniczenie dostępu dla Klientów nie oznacza opuszczenia stanowisk pracy przez pracowników Urzędu Miejskiego w Prószkowie.

Liczę na Państwa wyrozumiałość i odpowiedzialne podejście do sytuacji. Zapewniam, że wszelkie działania podejmujemy w  trosce o Państwa bezpieczeństwo i zdrowie.

 

 Burmistrz Prószkowa
             /-/
   Krzysztof Cebula

Wyszukaj w serwisie