Zamek Prószkowski z lotu ptaka

Zmiana terminu Ogólnopolskich targów "Złota Rączka - rodzina w domu"

Szanowni Państwo,

Z przykrością informujemy, że ze względu na obecną sytuację związaną z koronawirusem, zmuszeni jesteśmy przełożyć Ogólnopolskie Targi „ZŁOTA RĄCZKA – RODZINA W DOMU”, które objęliście Państwo Patronatem Honorowym i które odbyć się miały w najbliższy weekend w dniach 14 i 15 marca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu.
Nowy termin: 17-18 października br.

Nasza decyzja podyktowana jest m.in. powszechną rezygnacją z realizowania poszczególnych wydarzeń takich jak targi, kongresy, konferencje i koncerty, a także rekomendacjami Głównego Inspektoratu Sanitarnego z dnia 8.03.2020 r. dotyczącymi tego żeby odwoływać imprezy masowe, a tym samym wystrzegać się uczestnictwa w dużych wydarzeniach. Mamy nadzieję, że sytuacja ustabilizuje się już w niedługim czasie, niemniej jednak określiliśmy nowy termin realizacji I edycji organizowanego przez nas wydarzenia na 17 i 18 października br. Miejsce wydarzenia, jak i program, atrakcje, warsztaty oraz wszystkie pozostałe zaplanowane kwestie nie ulegają zmianie.

 Liczę na Państwa wyrozumiałość i niebawem skontaktuję się z Państwem, aby umówić się na spotkanie i przekazać nowe zaproszenie na Ogólnopolskie Targi „ZŁOTA RĄCZKA – RODZINA W DOMU” w dniach 17-18 października 2020 r. w godzinach 10:00-17:00 do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego w Opolu. I oczywiście optymistycznie sądzę, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło! :)

W załącznik przesyłamy nasze oficjalne oświadczenie ws. przesunięcia terminu. Bardzo proszę o opublikowanie go na stronie internetowej i profilu w social mediach, aby informacja w możliwie krótkim czasie mogła dotrzeć do osób zainteresowanych.

Przepraszam za to, jakby nie było, zamieszanie i pozdrawiam serdecznie,

z wyrazami szacunku,

--

Maria Ciołeszyńska

Główny Organizator
Ogólnopolskie Targi "ZŁOTA RĄCZKA – RODZINA W DOMU"
tel. 792 503 969

www.targi-zlotaraczka.pl

PDFOświadczenie.pdf (754,29KB)
 

Wyszukaj w serwisie