Staw Nowokuźnicki

Międzynarodowa Konferencja Polsko-Chińska

Urząd Wojewódzki w Opolu, Politechnika Opolska oraz Urząd Miasta Opola organizuje Międzynarodową Konferencję Polsko-Chińską.

Międzynarodowa Konferencja polsko-chińska, która odbędzie się 25 kwietnia w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu, jest kolejnym krokiem w kierunku realizacji idei budowania bliskich relacji z partnerami z Chin w zakresie prowadzenia wspólnych badań naukowych, przedsięwzięć gospodarczych i samorządowych. Wydarzenie jest okazją do spotkania przedstawicieli nauki, biznesu, samorządów oraz członków Rządu RP wraz z ich partnerami z Chin w celu wymiany opinii na najważniejsze bieżące i przyszłe zagadnienia dotyczące relacji pomiędzy naszymi krajami. W konferencji weźmie udział wielu ekspertów i specjalistów z kraju i zagranicy od lat zajmujących się tematyką polsko-chińską oraz przedsiębiorców, którzy rozważają inwestycje na rynku chińskim. Wydarzenie jest kontynuacją I Sympozjum międzynarodowego pod nazwą „One Belt, One Road: policy, economy and technology”. Było to pierwsze w Polsce międzynarodowe sympozjum poświęcone Nowemu Jedwabnemu Szlakowi.

Rejestracja oraz szczegóły związane z wydarzeniem są dostępne na stronie internetowej pod adresem: https://www.konferencja-opole.pl.

 

Wyszukaj w serwisie